Skip to product information
1 of 1

KEENWELL

FACIAL WRINKLE REVERTER CONCENTRATE ELIXIR

FACIAL WRINKLE REVERTER CONCENTRATE ELIXIR

Çmimi i rregullt €66,00
Çmimi i rregullt Çmimi i zbritjes €66,00
Zbritje Nuk ka në stok
Përfshirë taksat

K4510001

Serum inovativ i koncentruar kundër rrudhave në një teksturë të sofistikuar ultra të lehtë për një performancë maksimale kundër rrudhave dhe rezultate të dukshme që nga aplikimi i parë.

 

Vëllimi: 30ml

 

Veçoritë

Zhvillon një rigjenerim të rëndësishëm qelizor duke aktivizuar biologjikisht prodhimin e qelizave të reja dhe duke rritur fleksibilitetin e lëkurës, me një veprim antioksidant që parandalon plakjen e parakohshme.

Rezultatet

Lëkura transformohet, rikthen elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e saj, rrudhat dhe linjat e shprehjes largohen në mënyrë progresive. Pamje e dekongjestuar dhe e shndritshme e lekures.

Shiko detajet