Skip to product information
1 of 1

KEENWELL

HOT OIL. WARMING EFFECT MASAGE OIL

HOT OIL. WARMING EFFECT MASAGE OIL

Çmimi i rregullt €110,00
Çmimi i rregullt Çmimi i zbritjes €110,00
Zbritje Nuk ka në stok
Përfshirë taksat

K4702002

Bazë vaji e avullueshme me performancë të lartë, e cila ndihmon gishtat të rrëshqasin pa u rrëshqitur, me një fund të mëndafshtë dhe jo të yndyrshëm.

Shiko detajet