Skip to product information
1 of 1

KEENWELL

HYDROSPHERA H2O - HYDRATION RESTORATION COMPLEX

HYDROSPHERA H2O - HYDRATION RESTORATION COMPLEX

Çmimi i rregullt €26,00
Çmimi i rregullt €51,00 Çmimi i zbritjes €26,00
Zbritje Nuk ka në stok
Përfshirë taksat

K3207001

Normalizon ekuilibrin e ujit në të gjitha shtresat e lëkurës, ngadalëson procesin e plakjes dhe mbron lëkurën nga efektet e dëmshme të rrezeve të diellit.

Shiko detajet