Skip to product information
1 of 4

VOE

HIGH WAISTED GIRDLE BELOW THE KNEE (SLIMNT09 · SLIMNG09)

HIGH WAISTED GIRDLE BELOW THE KNEE (SLIMNT09 · SLIMNG09)

Regular price €72,00 EUR
Regular price Sale price €72,00 EUR
Sale Sold out
Tax included.
Ngjyra
Madhësia
Nëse dëshironi të shfaqni një siluetë të bukur, streçet SLIMING09 nga VOE janë pikërisht ajo çfarë ju nevojitet. Përpos që ju jepin pamje të bukur, këto streçe funksionojnë edhe në lëkurën tuaj.

👍🏼 Ndihmojnë me redukimin e celulitit.

💧 Zbusin dhe hidratojnë lëkurën tuaj.

👗 Mund të vishen si të brendshme të zakonshme, edhe nën mini fund apo në aktivitete sportive.

🔒 Pjesa me silikon në bel shmang rrëshqitjen.

👩🏼‍🔬 Përmbajnë mikrokapsula me përbërës aktivë të cilët lirohen gradualisht gjatë përdorimit të produktit.

🧪 Përbërësit aktivë: Kafeinë, Retinol, Qeramid, Vitaminë A, Acide yndyrore, Vitaminë E dhe Aloe Vera.
View full details