Skip to product information
1 of 5

VOE

2033B-V · 2033N-V | SPORT BRA (MODEL V)

2033B-V · 2033N-V | SPORT BRA (MODEL V)

Regular price €42,00 EUR
Regular price Sale price €42,00 EUR
Sale Sold out
Tax included.
Ngjyra
Madhësia

Sytjena sportive VOE me mikrofibra që përmbajnë ALOE VERA.

🔀 Ka opsionin për të kryqëzuar rripat në pjesën e pasme.

🧪 Aloe Vera: hidraton dhe zbut lëkurën, ka efekt antiinflamator dhe antiirritues, si dhe veti antioksiduese dhe anti-ageing.

❌ Pa tela të poshtëm.

💪 Rripat e shpatullave janë të gjera dhe të qëndrueshme.

👍🏼 Qoshi i nën sqetullës është mjaftueshëm i lartë për të mbuluar varrat/irritimet e mundshme.

↔️ Të manovrueshme në pjesën e pasme dhe rripat e shpatullave, në mënyrë që cdo formë trupore të përshtatet.

View full details