Skip to product information
1 of 1

KEENWELL

ACTIVE REVITALIZING FACE MASK

ACTIVE REVITALIZING FACE MASK

Çmimi i rregullt €26,00
Çmimi i rregullt €45,00 Çmimi i zbritjes €26,00
Zbritje Nuk ka në stok
Përfshirë taksat

K3303001

Maskë e sofistikuar me efekt revitalizues aktiv. Ofron shkëlqim shtesë, qetëson dhe relakson lëkurën, duke reduktuar shenjat e lodhjes së lëkurës.

Shiko detajet