Skip to product information
1 of 2

KEENWELL

EVOLUTION SPHERE Hydro-Age Well Multifunctional Care

EVOLUTION SPHERE Hydro-Age Well Multifunctional Care

Regular price €47,00 EUR
Regular price Sale price €47,00 EUR
Sale Sold out
Tax included.

K6601011

Kremi Keenwell “Evolution Sphere” hidratues dhe kundër plakjes.

-Kremi përmban mikro-topa të mbështjellura në acid hialuronik dhe rikthen barrierën lipidike të lëkurë, e hidraton atë në thellësi, si dhe parandalon dhe korrigjon shenjat kryesore të plakjes: rrudhat, lëshimin e lëkurës, dhe tenin jo të njëtrajtshëm.

🌜☀️Përdoreni cdo ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit, masazhoni me të butësisht fytyrën, qafën, dhe dekoltenë.

✅Korrigjon rrudhat.

😌Tërheq lëkurën e lëshuar.

❤️‍🩹Parandalon dhe riparon oksidimin e lëkurës.

💨Mbron lëkurën nga radikalët e lirë, UV, IR, dhe ajri i ndotur.

💧Hidraton lëkurën në shtresat më të thella.


🧪Përbërësit aktivë: Osmo´city® | niacinamide pc (vitamin b3) | sepitonic™ m3 | neossance™ squalane | hyaluronic acid | dmae liposystem complex® | phyto-biotics acai® | vitamin e | vitamin a | centella asiatica (gotu kola) | ginkgo biloba extract

View full details