Skip to product information
1 of 3

KEENWELL

EVOLUTION SPHERE Hydro-Renewing Multifunctional Care

EVOLUTION SPHERE Hydro-Renewing Multifunctional Care

Regular price €47,00 EUR
Regular price Sale price €47,00 EUR
Sale Sold out
Tax included.

K6601013

Kremi i natës Keenwell “Evolution Sphere” hidro-rigjenerues dhe multifunksional.

-Kremi përmban mikro-topa të mbështjellura në acid hialuronik që sigurojnë hidratim të vazhdueshëm gjat gjithë natës dhe aktivizojnë proceset natyrale të riparimit për të rikthyer elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës.

-I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, veçanërisht ato më të ndjeshmet, falë përqendrimit të lartë të ekstraktit Centella Asiatica.

🌜Përdoreni gjatë natës pas pastrimit ,masazhoni me të butësisht fytyrën, qafën, dhe dekoltenë.

✋🏼Parandalon plakjen dhe rrudhat.

💨Mbron lëkurën nga radikalët e lirë, UV, IR, dhe ajri i ndotur.

💧Hidraton lëkurën në shtresat sipërfaqësore si dhe ato të thella.

🧪Përbërësit aktivë: Osmo´City® | Niacinamide PC | Sepitonic™ M3 | Neossance™ Squalane | Acidi Hyaluronik | Acidi Ferulik | Sytenol® A (Bakuchiol) | Vitamina E | Vitamina A | Hibiscin® | Phytofuse Rejuvenate® (Ekstrakt Chia) | Centella Asiatica (Gotu Kola) | Ekstrakt jamballi (Glycyrrhiza Glabra).

View full details