Skip to product information
1 of 1

KEENWELL

EXTRACONTROL - INTENSIVE PURIFYING GEL NIGHT

EXTRACONTROL - INTENSIVE PURIFYING GEL NIGHT

Çmimi i rregullt €38,00
Çmimi i rregullt Çmimi i zbritjes €38,00
Zbritje Nuk ka në stok
Përfshirë taksat

K4602001

I formuluar posaçërisht për trajtimet e lëkurës me papastërti / dehidratuar me ndryshime të sebumit dhe inflamacion të lokalizuar.

Shiko detajet