Skip to product information
1 of 1

KEENWELL

GALAXY HAND & NAILS RESTORING BALM

GALAXY HAND & NAILS RESTORING BALM

Çmimi i rregullt €9,50
Çmimi i rregullt Çmimi i zbritjes €9,50
Zbritje Nuk ka në stok
Përfshirë taksat

K2047075

Balsam rigjenerues për duar, me gotu kola, gjalpë shea, vaj avokado dhe ekstrakte bozhure dhe orkide. E ndriçon lëkurën me shkëlqim të lehtë margaritar. Lëkura është e hidratuar, e ushqyer, e butë dhe e parfumuar në mënyrë delikate me aromën e luleve të sapo zgjedhura. Për më tepër, balsami forcon thonjtë dhe zbut kutikulat. Me një efekt të këndshëm "prekje të thatë", shkrihet menjëherë në lëkurë, nuk lë një fund të yndyrshëm dhe jep një ndjesi të mëndafshtë, për duar dukshëm më të bukura ditë pas dite.

Shiko detajet