Skip to product information
1 of 1

KEENWELL

GALAXY SOFT MAKE-UP REMOVER

GALAXY SOFT MAKE-UP REMOVER

Çmimi i rregullt €9,50
Çmimi i rregullt Çmimi i zbritjes €9,50
Zbritje Nuk ka në stok
Përfshirë taksat

K2047077

Xhel i butë për heqjen e make-up-it, me centella asiatica, gjalpë shea, vaj avokado dhe ekstrakte bozhure dhe orkide. Pastron dhe largon në mënyrë delikate papastërtitë, gjurmët e grimit dhe mbetjet ndotëse që depozitohen në lëkurë dhe që pengojnë oksigjenimin e duhur të saj; Përveç kësaj, ajo heq butësisht dhe në mënyrë efektive make-up-in, duke respektuar ekuilibrin e lëkurës dhe duke ruajtur nivelin optimal të hidratimit. E lë lëkurën të hidratuar, të ushqyer, të butë dhe me aromë delikate me aromën e luleve të freskëta.

Shiko detajet