Skip to product information
1 of 4

VOE

HIGH WAISTED GIRDLE (SLIMNT07 · SLIMNG07)

HIGH WAISTED GIRDLE (SLIMNT07 · SLIMNG07)

Regular price €55,00 EUR
Regular price Sale price €55,00 EUR
Sale Sold out
Tax included.
Madhësia
Ngjyra

Nëse po kërkoni të tregoni një siluetë të përmirësuar, përbërësit aktivë të brezit VOE SLIM janë pikërisht ato që ju nevojiten. Ky formues skulpturues i trupit jo vetëm që ju jep një pamje të mrekullueshme, por funksionon edhe nën lëkurën tuaj, duke e lënë atë të lëmuar dhe të hidratuar. Ka një gome me silikon në bel që shmang rrëshqitjen e saj.

VOE SLIM:
– Ideale si të brendshme të zakonshme, nën fustane të imta ose ushtrime sportive me ndikim.
– E bërë prej pëlhure elastike me mikrofibra elastani dhe poliamide, të mbushura me mikrokapsula që përmbajnë përbërës aktivë që çlirohen gradualisht gjatë jetës së veshjes gjatë përdorimit.
– Përbërësit aktivë: Kafeinë, Retinol dhe Vit A, Ceramide, Acidet yndyrore, Vit E dhe Aloe Vera.

View full details