Skip to product information
1 of 1

KEENWELL

HYDRO-FIRMING MULTIFUNCTIONAL EYE CARE

HYDRO-FIRMING MULTIFUNCTIONAL EYE CARE

Çmimi i rregullt €22,00
Çmimi i rregullt €45,00 Çmimi i zbritjes €22,00
Zbritje Nuk ka në stok
Përfshirë taksat

K6601008

Përmirëson humbjen e densitetit të lëkurës duke reduktuar dukshëm rrudhat dhe linjat e shprehjes. Për një kontur të syve më të fortë dhe më rrezatues.

Shiko detajet