Skip to product information
1 of 1

KEENWELL

HYDRO-NOURISHING MULTIFUNCTIONAL EYE CARE

HYDRO-NOURISHING MULTIFUNCTIONAL EYE CARE

Çmimi i rregullt €22,00
Çmimi i rregullt €45,00 Çmimi i zbritjes €22,00
Zbritje Nuk ka në stok
Përfshirë taksat

K6601007

Kontribuon në zonën delikate të konturit të syve duke luftuar shenjat e plakjes dhe lodhjes. Ofron kujdes shtesë për një lëkurë dukshëm më rinore që nga dita e parë e aplikimit.

Shiko detajet