Skip to product information
1 of 1

KEENWELL

HYDRO-PROTECTING MULTIFUNCTIONAL EYE CARE

HYDRO-PROTECTING MULTIFUNCTIONAL EYE CARE

Çmimi i rregullt €22,00
Çmimi i rregullt €45,00 Çmimi i zbritjes €22,00
Zbritje Nuk ka në stok
Përfshirë taksat

K6601005

Lufton në mënyrë efektive dehidratimin e lëkurës duke përmirësuar, rregulluar dhe ruajtur nivelet e hidratimit në zonën delikate të konturit të syve

Shiko detajet