Skip to product information
1 of 1

KEENWELL

ROYAL JELLY & GINSENG - Super-Moisturizing Anti-Fatigue Day Cream

ROYAL JELLY & GINSENG - Super-Moisturizing Anti-Fatigue Day Cream

Çmimi i rregullt €28,00
Çmimi i rregullt €53,00 Çmimi i zbritjes €28,00
Zbritje Nuk ka në stok
Përfshirë taksat

K3301106

Kremi ditor super-hidratues kundër lodhjes “ROYAL JELLY & GINSENG” nga Keenwell është ideal për lëkurën e lodhur, të stresuar, të dehidruar dhe në mungesë të oksigjenitmit. Kremi re-vitalizon dhe e bën lëkurën të duket më e ndritshme dhe më e shëndetshme. Falë përbërësve aktivë bioteknologjikë, redukton lodhjen si dhe shenjat e stresitnë lëkurë të shkaktuara nga faktorë të jashtëm të dëmshëm.

Si ta përdorim? Aplikojeni çdo mëngjes në lëkurë të pastër, në fytyrë, qafë dhe dekolte.

💨 Oksigjenon lëkurën (e dobishme për lëkurën e duhanpirsëve.)

✨ E bën lëkurën të duket më e shkëlqyueshme.

😀 Heq lodhjen nga fytyra.

💧 Hidraton lëkurën.

🌟 Rikthen yndyrnat esenciale.

↔️ Rrit tonin dhe elasticitetin e lëkurës.

🍃Kremi përmban: “Royal Jelly”, Ekstrakt të Xhensen-it, Oxylastil™, Aquapront™, Vaj orizi.

Shiko detajet