Skip to product information
1 of 1

KEENWELL

(Pako x12) MASK PEEL-OFF -6- SENSITIVE SKIN DESCONGESTIVE MASK -WITH ACTIVALOE®

(Pako x12) MASK PEEL-OFF -6- SENSITIVE SKIN DESCONGESTIVE MASK -WITH ACTIVALOE®

Çmimi i rregullt €74,00
Çmimi i rregullt Çmimi i zbritjes €74,00
Zbritje Nuk ka në stok
Përfshirë taksat

K4724001

Maska fytyre me alginate, e pershtatshme per lekurat me ndjeshmeri, skuqje, couperose dhe parehati.

Madhësia: Kuti me 12 maska: 12 qeska, secila nga 25 gr.

Shiko detajet