Skip to product information
1 of 1

RECOWELL

RECOWELL

RECOWELL

Çmimi i rregullt €25,00
Çmimi i rregullt Çmimi i zbritjes €25,00
Zbritje Nuk ka në stok
Përfshirë taksat
Recowell - Xhel rigjenerues post-procedural dhe rigjenerues nga Aptos.

-Zgjidhje rikuperuese e shpejtë me përbërje unike, për përdorim pas tretmaneve kozmetike, djegieve, si dhe lëndimeve të lëkurës së fytyrës dhe trupit

✅ Shëron indet

✅ Redukton inflamacionin

✅ Ofron mbrojtje anti-oksiduese

✅ Rigjeneron shpejtë lëkurën pas procedurave minimale invazive (thread-lifting, injeksioneve, peeling-ut dhe tretmaneve me laser).

✅ Recetë e patentuar.
Shiko detajet