Skip to product information
1 of 1

KEENWELL

TEXTURA Moisturizing Body Emulision

TEXTURA Moisturizing Body Emulision

Çmimi i rregullt €22,50
Çmimi i rregullt Çmimi i zbritjes €22,50
Zbritje Nuk ka në stok
Përfshirë taksat

K5702002

Përzierje hidratuese për trup e cila i jep lëkurës një ndjenjë të butë dhe të freskët.

✋🏼 Aplikojeni çdo ditë në lëkurë të thatë dhe ri-aplikojeni sa herë të jetë e nevojshme, duke e masazhuar butësisht deri sa të përthithet nga lëkura.

⏱ Efekt intensiv i menjëhershëm.

✅ Përmirson shtresën e sipërme të lëkurës.

😊 Zbut lëkurën.

❤️‍🩹 Tërheq lëkurën e lodhur.

Shiko detajet