Skip to product information
1 of 1

KEENWELL

TEXTURA Moisturizing Body Emulision & Hair Mist

TEXTURA Moisturizing Body Emulision & Hair Mist

Çmimi i rregullt €18,00
Çmimi i rregullt Çmimi i zbritjes €18,00
Zbritje Nuk ka në stok
Përfshirë taksat
Spreji “Keenwell Textura Classic”- hidratues për flokët dhe trupin, kujdeset, hidraton, dhe zbukuron lëkuren dhe flokët, kurse aroma e tij delikate ju jep një ndjenjë freskije dhe mirëqenieje.

❓Si ta përdorim?
- Përdoreni pas dushit apo në çfarëdo kohe të ditës. Aplikojeni nga 15cm distancë në flokë apo në lëkurë (por jo në fytyrë).
Shiko detajet