Skip to product information
1 of 4

VOE

HIGH WAISTED GIRDLE ABOVE THE KNEE (SLIMNT04 · SLIMNG04)

HIGH WAISTED GIRDLE ABOVE THE KNEE (SLIMNT04 · SLIMNG04)

Çmimi i rregullt €63,00
Çmimi i rregullt Çmimi i zbritjes €63,00
Zbritje Nuk ka në stok
Përfshirë taksat
Ngjyra
Madhësia
Nëse dëshironi të shfaqni një siluetë të bukur, streçet e shkurtëra SLIMING04 nga VOE janë pikërisht ajo çfarë ju nevojitet. Përpos që ju jepin pamje të bukur, këto streçe funksionojnë edhe në lëkurën tuaj.

👍🏼 Ndihmojnë me redukimin e celulitit.

💧 Zbusin dhe hidratojnë lëkurën tuaj.

👗 Mund të vishen si të brendshme të zakonshme, edhe nën mini fund apo në aktivitete sportive.

🔒 Pjesa me silikon në bel shmang rrëshqitjen.

👩🏼‍🔬 Përmbajnë mikrokapsula me përbërës aktivë të cilët lirohen gradualisht gjatë përdorimit të produktit.

🧪 Përbërësit aktivë: Kafeinë, Retinol, Qeramid, Vitaminë A, Acide yndyrore, Vitaminë E dhe Aloe Vera.
Shiko detajet