Skip to product information
1 of 3

VOE

Waist Shaper (SLIMNG08)

Waist Shaper (SLIMNG08)

Çmimi i rregullt €65,00
Çmimi i rregullt Çmimi i zbritjes €65,00
Zbritje Nuk ka në stok
Përfshirë taksat
Madhësia

Nëse doni që trupi juaj të duket më bukur, korseti formësues i belit VOE SLIM është pikërisht ajo që ju nevojitet.


👗 Ky formues i belit kontrollon volumin e barkut dhe e bën belin tuaj të duket më i skalitur.

↕️ Lehtëson dhimbjet e shpinës pa ndikuar lëvizjen natyrale të trupit.

💧Përmirson lëkurën tuaj, duke e lënë atë të lëmuar dhe të hidratuar.

🧪 Përbërësit aktivë: Kafeinë, Retinol, Qeramid, Vitaminë A, Acide yndyrore, Vitaminë E dhe Aloe Vera.

Shiko detajet